<h2>Restauracja w centrum, restauracje w bielsku, restauracja z parkingiem</h2> Restauracja Nowy Świat w Bielsku to dobre jedzenie, serwujemy owoce morza i kuchnię śródziemnomorską(Restauracja w centrum, restauracje w bielsku, restauracja z parkingiem).
Restauracje w bielsku, restauracja w centrum
Reatauracja :: o restauracji
Galeria
Menu
Aktualności
Kontakt
>Spacer wirtualny
Dobre desery kawa, jedzenie na wynos      
  O Restauracji:

Lokal Klimatyzowany Restauracja Nowy Świat została stworzona w 2002 roku w sercu głównego deptaka Bielska pomiędzy historycznym mostem na rzece Białej a placem Wojska Polskiego, który pamięta blask gazowych latarni oświetlających józefińską kamienice i koła dyliżansów kursujących z Wiednia do Lwowa.
Nowy Świat łączy właśnie w sobie klimat "małego Wiednia" z śródziemnomorskim wystrojem i w takim samym połączeniu kulinarnym zostało stworzone menu, które opiera się tylko na oryginalnych produktach, subtelnych połączeniach smakowych i codziennych staraniach, którym przyświeca zasada "wysoki mamy tylko standard" Wnętrza to 5 kameralnych ale przestronnych sal: świetlikowa, bielska, kamienna i dwa ogrody zimowe z kominkami oraz niespotykana atmosfera tworzona przez ludzi, muzykę i kwiaty.Dwa razy w tygodniu prosto z południowych wybrzeży Europy sprowadzamy świeże owoce morza i ryby oprócz tego wyszukane mięsa tylko z zielonych hodowli, które serwujemy dla Państwa w naszej restauracji prosto z wypełnionego lawą wulkaniczną grilla. Potrawy to harmonia jakości i prostoty.
Naszą specjalnością jest np. wędzony tradycyjną metodą na trzech odmianach drewna /olcha, wiśnia i śliwa/ łosoś w sosie chrzanowym w zapachach koperku.

Wnętrze złozone jest z czterech stylowych sal:

Świetlikowa
Sala świetlikowa - Kawiarnie bielsko, jedzenie na wynos
Doskonała na większe spotkania firmowe do 40 osób.
2 stoliki 8 osobowe + 3 stoliki 4 osobowe

Bielska
Sala Bielska - dobra kuchnia jedzenie
Idealna na kameralne przyjęcia okolicznościowe do 20-stu osób.
1 stolik 8 osobowy + 3 stoliki 4 osobowe

Kamienna
Kamienna - dobre desery kawa
6 stolików 4 osobowych

Biała
Biała
Kameralna sala na przyjęcia ślubne, chrzciny oraz konferencje

Atutem restauracji jest tonący w zieleni ogród zimowy z kominkiem.
Ogród zimowy - przyjęcia weselne
5 stolików 4 osobowych

Visa , Master Card

Do góry